Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Školský internát Ružomberok

Kampaň Červené stužky

Priebeh „Živej červenej stužky“

 

Na našom školskom internáte sme 14. novembra 2013 uskutočnili fotenie živej červenej stužky.

Žiaci boli na akciu vopred pripravovaní, vždy pri odchode domov na víkend sme pripomínali, aby si nezabudli priniesť červené tričko. Na internáte je problém dať dokopy ľudí skôr ako po 16. hod., nakoľko dovtedy majú žiaci osobné voľno a uznajte, ktorý si ho nechá ujsť.

A keďže sa čoraz skôr stmieva, tak sme celkom nedodržali odporúčaný termín fotenia, čo verím, že nie je na škodu.
Na školskom dvore sme najskôr chaoticky postávali a bola celkom dobrá zima. Podľa počtu žiakov sa rozhodlo, že sa zoradíme do dvojstupu a v predklone, aby sa stužka „natiahla“.

Fotografka Nikoleta Muchová nás z 5.poschodia navigovala, ale nikto ju poriadne pre smiech a drgotanie zubami nepočul. Napokon sa dielko podarilo a v „póze“ sme zotrvali a fotky sa celkom vydarili.
Stužku vytvorilo spolu 63 žiakov- chlapci aj dievčatá a bola to celkom zábavné.
Samozrejme, že vieme čo červená stužka symbolizuje. Veď už od septembra žije náš internát kampaňou – sledovanie filmu Do tváre, Anjeli, Príbehy anjelov, kreslenie pohľadníc, vytvorenie nástenky.

Naša červená stužka bola odmenená nákupnou poukážkou do kníhkupectva Panta rhei v hodnote 50 €. Zakúpili sme za ňu do internátnej knižnice Povesti o slovenských hradoch 1. a 2. časť.

 


 

červené stužky 2013

bez názvu
bez názvu

 

webygroup

dnes je: 26.3.2019

meniny má: Emanuel

podrobný kalendár


1557948

Úvodná stránka